×

En iyi dostlarımız

koruma altında!

Vacc2In, hayvan dostlarımızın sağlığı için birincil öneme sahip aşılarının takibi ve uygulanmasında aktif rol oynar. Hayvan sahipleri, Vacc2in’i indirerek evcil hayvanlarının aşı takvimini kendileri takip edebilir ve tarihler yaklaştığında veterinere başvurabilirler. Alternatif olarak, Vacc2In profilinizi yakınınızda bulunan bir veteriner ile eşleştirebilirsiniz. Bu sayede veterinerin, hem evcil hayvanınızın alması gereken aşılar ve dozları sizin için profilinize kaydeder, hem de aşı tarihleri yaklaştığında sistemin otomatik hatırlatmalarına ek olarak profilinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşarak gerekli hatırlatmalarda bulunur. Bu sayede can dostlarımızın sağlığı güvende olur. Veterinerler, profilleri kendileriyle eşleştirilen bütün hayvanların aşı takvimini yönetici panelinde görebilir ve takip edebilir. Yapılan aşılar bu takvimde işaretlenerek tekrarlı veya yanlış doz yapılması önlenir. Bu özellik sayesinde veteriner hekimler, hastalarının aşı randevularını diledikleri gibi düzenleyebilir ve ideal randevu takvimlerini oluşturabilir. Kimlik doğrulama adımı ile hayvanlarla sahipleri eşleştirilir. Bu özellik sayesinde çalıntı veya kayıp hayvanlar bir başkası tarafından veterinere getirildiklerinde durum fark edilir ve hayvanlar sahiplerine teslim edilir.

Evcil hayvanlarınızın sağlık karnesi her zaman yanınızda.

Vacc2in

Otomatik hatırlatıcılarla aşı randevusunun kaçırılması engellenir.

En iyi dostlarımızı sahiplendiğimiz ilk günden itibaren sağlık durumları Vacc2in ile takip edilir. Veteriner kontrolünde hayvanın yaşı, türü, cinsiyetine bağlı olarak yapılması gereken aşıların takvimi anında oluşturulur. Aşılama takvimi, hayvanın sahibinin kimlik doğrulaması ile birlikte kontrollü ve güvenli bir şekilde takip edilir. 

Vacc2in

Seyahat ve tatillerde evcil hayvanlarınızın sağlık durumunu saniyeler içinde gösterin.

Otel girişlerinde ya da uçak, tren, otobüs gibi seyahatlerde evcil hayvanlarınızın taşınması durumunda, yetkililere anında gösterebileceğiniz dijital aşı kartınız her zaman yanınızda. Evde unutma durumunu ortadan kaldıran Vacc2in ile evcil hayvanınızın aşı ve sağlık durumunu, dünyanın her yerinde kontrol edilir.

Sürü hayvancılığına

mobil aşı takip çözümü.

Sürü hayvancılığı yapan kişilerde hayvanlarının durumu topluca takip edebilir. Kulaklarına işlenen etiket numarasıyla eşleştirilmiş her bir hayvana özel dijital aşı karnesi oluşturulur. Birden fazla karne Vacc2in ile tek bir kişi tarafından kontrol edilebilir, toplu hatırlatmalar yapılır.