×

Teknolojik Yeniliklerle

Küresel Sağlık için Vacc2in.

Vacc2in

Kısıtlı kaynakların verimli kullanıldığından emin olunmasını sağlar.

Vacc2In ile, özellikle bulaşıcı hastalık ve salgın durumlarında elde bulunan test kiti stoku akıllıca kullanılır ve maksimum sayıda hastaya test yaparken hasta güvenliği de sağlanmış olur. Salgın hastalıklardan koruma amaçlı yapılan aşılar Vacc2In’in dijital aşı karnesine işlenir. Bu sayede kişinin aşı olup olmadığı ve aşının etkisinin sürüp sürmediği tespit edilir, gereksiz ve tekrarlı testler tarih olur. Sağlık görevlileri evrak işi ve uzun kayıt prosedürleriyle zaman harcamadan, verimli bir şekilde aşı takibi yapar.

Vacc2in

Hizmet alan ve hizmet verenin sorumluluğu paylaşmasını sağlar.

Uygulama ebeveynin yüz görüntüsü ile bebeğin kimliğini eşleştirir.  Ebeveynin telefonuna indirilen bireysel uygulamada profil oluşturulur. Vacc2in sayesinde ebeveynlere otomatik olarak aşı hatırlatmaları yapılır. Bebeğin/çocuğun aşı takibinden sorumlu kurum, randevuların kaçırılması halinde Vacc2in üzerinden aileye anında ulaşabilir.

Vacc2in

Bütüncül hizmet sunar, aşı kayıtlarını tek merkezde toplar.

Özel sağlık kuruluşları ve devlet hastanelerinin aşı kayıtlarının birleştirilerek kaybedilemez ve zarar görmez şekilde saklanmasını sağlar. Bu sayede, sağlık görevlileri kayıtlara erişim sağlar ve doz tekrarı, yanlış doz uygulaması gibi hatalar önlenir. Ayrıca, hastanın farklı kurumlarda aldığı aşı hizmetine dair bilgileri senkronize ederek kayıt ve test tekrarına engel olarak hem kurum kaynaklarının tasarruflu kullanılmasına imkan verir hem de personel mesaisinin en verimli biçimde dizaynına katkı sağlar. Vac2In ayrıca daha önce aynı kurumun bir şubesinden aşı hizmeti almış bir hastanın diğer şubelerden hizmet kesintisi yaşamaksızın tedavi görmesine izin verir ve hizmet kalitesini artırır. Bunu yaparken de diğer hastaların sağlığının riske edilmediğinden emin olur.

Vacc2in

Dünyanın her yerinde mobil aşı kontrolü ile bekleme yapmadan iş takibi yapılır.

Yurtdışı çıkışında gümrük ve pasaport noktalarında ya da vize başvuru merkezlerinde aşı şartı olan ülkeler için saniyesinde dijital aşı kartı oluşturulur. Dünyanın her yerinden bu dijital aşı kartları okutulabilir ve kişinin aldığı aşılar ve aşının geçerlilik durumu bilgileri görüntülenebilir.

Vacc2in

Kreşler, okullar ve spor kulüplerinde çoklu aşı takibine olanak sağlar.

Okullar her bir öğrencisi için dijital aşı kartlarını takip edebilir, öğrencilerinin aşılama takvimini kontrol edebilir. Spor kulüpleri gerek seyahatlerde, gerekse sakatlık kaynaklı yapılan aşılamalarda sporcularının aşı takibini Vacc2in ile yapabilir.